DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202 - UV
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202 - UV
DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202

Video

DUO Realis Shinmushi

DUO Realis Shinmushi Haruzemi CCC3202

Katalogové číslo: CCC3202, Kód EAN: 4525918064792, Kód produktu: 8402

Značka: DUO, Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: aktuálně nenabízíme


Cena: 429,- Kč s DPH


Hlídat dostupnost

Výběr barev DUO Realis Shinmushi:

DUO Realis Shinmushi Aburazemi CCC3204DUO Realis Shinmushi Firefly CCC3405DUO Realis Shinmushi Frogster Fly CCC3265DUO Realis Shinmushi Mat Chart Bug ACC3404DUO Realis Shinmushi Mesmer Eyes CCC3264

Propracovaná originální cikáda DUO Realis Shinmushi pro spoustu letní zábavy při lovu tloušťů, jesenů, bolenů a štik. Cikády zažívají v poslední době velký boom a není se čemu divit. V evropě tento typ nástrah dosud nebyl příliš známý a o to lepší výsledky přináší. Největší úspěchy dle očekávání přináší Koshinmushi v letních měsících, kdy jsou ryby nejaktivnější.

Jiný pohled = jiné barvy
Při lovu na hladinové nástrahy je třeba si uvědomit, že dravci vidí wobler nejčastěji ze spodu směrem k obloze. Proto jsme se při výběru barev soustředili primárně na tento kontrast. V nabídce tak naleznete černou Aburazemi, která se skvěle hodí pro lovu za jasných slunečních dní. Pokud je zataženo je dobré zvolit světlé bříško Frogster Fly. Hnědá a zelená barva Beentle a Kinkame jsou univerzální barvy pro většinu situací.

Poskládej si sám
Inženýři z DUO vždy hledají způsob, jak zlepšit něco dokonalého a u Shinmushi se jim to opravdu povedlo. Shinmushi je vlastně taková skládačka, kterou si lze upravit podle vlastních potřeb. Středové očko, do kterého je upevněn trojháček funguje jako šroub. Celé Shinmushi je tak rozebíratelné a díky tomu lze tak kombinovat barevné části mezi sebou. Například na zelený Frogster fly můžete dát černé bříško z Abuzerami. Vyměnit lze také i gumové nožičky za jiné materiály – což však nedoporučujeme, protože nožičky jsou ze speciálního materiálu, který vysílá vibrace při tažení.

Děláme věci jinak – jednoduše
Výrobci své produkty často komplikují a přidávají do nich různé pohyblivé části, které mají tendenci se porouchávat. V DUU se zaměřili na samotný základ – materiál nástrahy. Místo pohyblivých křídel jsou u Shinmushi pevná zhotovená z Elastomeru, který je měkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné tělo je vyrobené z odolné plastové směsi. Fantastické barevné kombinace se speciální úpravou jsou dílem pana Aiby, které ve svém oboru patří k absolutní špičce.

Jak Realis Shimushi vodit
Vedení cikád je v podstatě jednoduché a vodí se velmi podobně jako plouvoucí Spinbaity. Základem je kontinuální přitahování střední rychlostí, kdy se wobler díky křídlům překlání ze strany na stranu a dává o sobě hodně vědět. Toto klasické vedení je dobré občas proložit pauzou a velmi jemným pocukáváním dráždit dravce k útoku. S trochou cviku se dá naučit jemný pohyb, kdy od nástrahy jdou pouze malé vlnky, přestože se nástraha prakticky nehýbe. Tento jemný pohyb je často nejúčinnější především na velké tlouště, kdy sbírají hmyz z hladiny.

Doporučení: tento wobler má velmi jemné trojháčky, protože není primárně určený pro lov silných ryb, jako jsou například boleni a štiky. Doporučujeme vyměnit trojháčky za silnější DECOY Treble Y-S25 #10.

délka 40 mm
váha 5.7 g
typ plovoucí - povrchový
velikost háčku #10