Videa ( )

Megabass Vision ONETEN R

Megabass Vision ONETEN R

Megabass Vision ONETEN R+2

Wobler Megabass ONETEN R, který navrhli Yuki Ito a odborník na jerkbaity Shinji Sato, posouvá ikonickou jerkingovou akci slavného modelu ONETEN do nových výšin. Je zdokonalen pro jezero Biwa a vyniká jak při plynulém navíjení, tak při tradičním použití jerkbaitu. Jeho rafinovaný pohyb při navíjení láká i velmi opatrné ryby.

  • Přírodní elegance: Při navíjení si zachovává ostrý střídavý pohyb a zároveň přináší rafinovaný, přirozený pohyb, díky němuž je neodolatelný i pro opatrné ryby.
  • Přesnost s jednou zátěží: Jediná pohyblivá wolframová zátěž zlepšuje vyvážení, vrhací sílu a vzdálenost odhozu díky úžasnému vzdušnému postoji.
  • Zvládnutí hloubky: Přepínání mezi modely ONETEN R (1.7 m), R+1 (2.2 m) a R+2 (3.0 m) s jasnou cílovou hloubkou zajistí reakční záběry v každém ročním období.

Vlastnosti - délka: 110 mm (4-1/3 in), váha: 14 g (1/2 oz), hloubkový dosah: 3.0 m (10 ft), typ: pomalu plovoucí (slow floating), trojháčky: 3 x #5

Nástrahu nabízíme v následujících velikostech / variantách:

Megabass Vision ONETEN RMegabass Vision ONETEN RMegabass Vision ONETEN R+1Megabass Vision ONETEN R+1Megabass Vision ONETEN R+2Megabass Vision ONETEN R+2
Řazení, filtry, parametry