722 922 6118 - 18 h

Pouze kvalitní produkty

Prodáváme špičkové, osobně ověřené přívlačové nástrahy a vybavení. V nabízených značkách máme velmi široký, často i největší výběr v ČR.

Rychlá doprava

Objednávky přijaté do 11:00 odesíláme ještě ten samý den! Balíky odeslané kurýrem GLS nebo Zásilkovnou máte následující pracovní den doma. :)

NOVÁ prodejna v Kolíně!

OTEVŘENO v pracovní dny 10:00 - 14:00. Chcete poradit s výběrem zboží, nebo nás navštívit mimo otevírací dobu? Volejte dopředu na 722 922 611.

Nejkvalitnější přívlačové nástrahy a vybavení.

Pike 117 cm

Jan Šafránek

majitel obchodu

Když jsem začínal s přívlačí, měl jsem jen malou krabičku s pár nástrahami, levný prut a naviják. Veškeré vybavení se mi vešlo do vláčecí vesty. Jenže nástrahy postupně přibývaly... Za chvilku jich bylo tolik, že s vestou nešlo normálně chodit a musel jsem si pořídit tašku přes rameno. Další rok se to už ani do té nevešlo, tak jsem si pořídil dvakrát takovou. Vybavení dostávalo zabrat - první naviják nevydržel ani rok, druhý vydržel asi rok a půl. Třetí naviják jsem chtěl výrazně lehčí než předchozí. Postupně jsem si tak v průběhu několika let vyzkoušel nástrahy a vybavení od většiny přívlačových značek dostupných v ČR. Konečně jsem začal přicházet na to, které vybavení a nástrahy fungují a mohu se na ně spolehnout. V krabičce s gumovými nástrahami najednou začaly převažovat nástrahy Keitech. Poslední rána pro všechny ostatní gumy byla jedna jarní výprava do Švédska. V zátoce bylo velké množství ryb, a tak jsme se věnovali testování nástrah. Skoro na každou nástrahu se dala chytit nějaká ryba, ale pokaždé, co jsem zkusil Keitech, jsem okamžitě dostal záběr. Místo jedné ryby za patnáct minut jsem chytil tři až čtyři. Tak to probíhalo celý den, dokonce i úplně rozkousaný Easy Shiner fungoval lépe než cokoliv jiného od sedmi různých značek nástrah, které jsem měl s sebou. Od té doby ostatní gumové nástrahy často jen ležely v krabičce jako zbytečná zátěž. Časem jsem se tak propracoval do stavu, kdy jsem se všeho ostatního zbavil a začal chytat pouze na gumové nástrahy Keitech. A tak to bylo i se vším ostatním: postupně jsem došel k extrémně citlivým, lehkým a silným prutům Hearty Rise, navijákům Shimano a Daiwa, woblerům DUO, karabinkám a háčkům DECOY, pleteným šňůrám Momoi, pstruhovým nástrahám ValkeIN, jigovým hlavičkám Mustad, krabičkám Versus / Meiho ...

Na tomto eshopu budu prodávat pouze vybavení a nástrahy osobně ověřené mnou, blízkými kamarády a členy týmu BESTANGLER. Od většiny typů výrobků tu často najdete pouze jednu značku - tu, která je podle mě v dané kategorii nejlepší. A nejlepší neznamená nejdražší!

Přeji Vám spoustu krásných zážitků u vody s naším vybavením. :)