Věrnostní program BESTANGLER.cz

Členem věrnostního slevového programu se stanete ihned po zaregistrování na našem eshopu. Věrnostní program se vztahuje na nákupy na našem eshopu www.bestangler.cz a na kamenné prodejně v Kolíně.

Ihned po registraci získáte 3% slevu na všechny Vaše nákupy!

Pro využití slev na eshopu musíte být přihlášeni na svém účtu. Po přihlášení se Vám ceny automaticky přepočítávají na základě Vaší zákaznické slevy. Pro využití slev v kamenné prodejně musíte sdělit prodavači své jméno nebo email, podle kterého dohledá Váš účet v systému.
Bez splnění těchto podmínek není možné uplatňovat nárok na slevy!

Věrnostní sleva

Pro zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí a nakupují u nás pravidelně, jsme připravili speciální věrnostní slevu. Pokud součet všech Vašich nákupů na našem eshopu a prodejně za poslední 3 roky přesáhne 50 000 Kč, tak Vám k 3% slevě za registraci přidáme ještě 7% věrnostní slevu, takže budete mít na všechny Vaše nákupy celkem 10% slevu!

Slevy se nevztahují na dárkové poukazy, na již zlevněné zboží a zboží v akci (vyznačeno v popisu produktu).
Slevy se nevztahují na velkoobchodní objednávky!

Objednání zboží na přání

Pro naše zákazníky nabízíme možnost objednání zboží i od několika vybraných značek, které nemáme na e-shopu. Jedná se například kompletní sortiment Shimano, perfektní mapy Navionics dostupné pro všechny značky sonarů, echoloty Humminbird a elektromotory Minn Kota. Rádi Vám poradíme i s jejich výběrem, protože je sami už řadu let používáme a máme s nimi bohaté zkušenosti z rybaření v ČR i na velkých zahraničních vodách. Pokud máte zájem o nějaké zboží od těchto značek, tak nám stačí napsat e-mail nebo zavolat. :)

26.6.2023