Věrnostní program BESTANGLER.cz

Členem věrnostního slevového programu se stanete ihned po zaregistrování na našem eshopu. Věrnostní program se vztahuje na nákupy na našem eshopu www.bestangler.cz a na kamenné prodejně v Kolíně.

Ihned po registraci získáte 3% slevu na všechny Vaše nákupy!

Pro využití slev na eshopu musíte být přihlášeni na svém účtu. Po přihlášení se Vám ceny automaticky přepočítávají na základě Vaší zákaznické slevy. Pro využití slev v kamenné prodejně musíte sdělit prodavači své jméno nebo email, podle kterého dohledá Váš účet v systému.
Bez splnění těchto podmínek není možné uplatňovat nárok na slevy!

Věrnostní sleva

Pro zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí a nakupují u nás pravidelně, jsme připravili speciální věrnostní slevu. Pokud součet všech Vašich nákupů na našem eshopu a prodejně za poslední 3 roky přesáhne 50 000 Kč, tak Vám k 3% slevě za registraci přidáme ještě 7% věrnostní slevu, takže budete mít na všechny Vaše nákupy celkem 10% slevu!

Slevy se nevztahují na dárkové poukazy, na již zlevněné zboží a zboží v akci (vyznačeno v popisu produktu). Slevy se nevztahují na velkoobchodní objednávky!


Další výhody pro naše zákazníky

Objednání zboží na přání

Nabízíme našim zákazníkům možnost objednat zboží dle jejich přání. Pokud máte zájem o větší množství nástrah, nebo o specifické barvy a velikosti, které standardně nenabízíme, neváhejte se na nás obrátit. Stejně tak, pokud hledáte určitý model navijáku Shimano, který by ideálně pasoval k vašemu prutu, jsme zde, abychom vám poradili a pomohli s objednávkou. Máme přístup k širokému sortimentu produktů od našich dodavatelů a snažíme se vyhovět vašim konkrétním požadavkům.




Lodní elektronika a příslušenství

BESTANGLER je také autorizovaný prodejce echolotů, elektromotorů, elektroniky a lodního příslušenství značek Garmin, Navionics, Humminbird, Minn Kota a Victron Energy. S bohatými zkušenostmi z rybaření z lodí v České republice i na velkých zahraničních vodách jsme připraveni poskytnout expertní poradenství při výběru těchto produktů. Pro ty, kdo se v oblasti sonarů a lodní elektroniky neorientují, vřele doporučujeme využít našich služeb - vyhnete se chybám při výběru a následným nákladným výměnám zařízení za ta správná, která jste potřebovali již od začátku. Nabízíme také prvotřídní lodní elektroniku od Victron Energy, včetně lithiových baterií, nabíječek, regulátorů, měničů a dalších nezbytností pro optimální fungování vaší elektroniky.


Vizion 500