Keitech Easy Shiner 2" Barsch - BA#02

Keitech Easy Shiner 2" Barsch

Katalogové číslo: BA#02, Kód EAN: 4560262586576, Kód produktu: 3918

Značka: KEITECH, Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: dočasně vyprodáno

Cena: 189,- Kč s DPH


Hlídat dostupnost

Gumová nástraha KEITECH Easy Shiner 2" (51 mm) je perfektní na UL přívlač. Je to ideální nástraha na okouny, pstruhy, boleny a jelce.

Balení 12 ks, délka nástrahy 2" - 51 mm, váha 1 g

Doporučené jigové hlavičky: Mustad Micro #2
Doporučené háčky: DECOY Worm 15 Dream Hook #6, DECOY Worm 19 S.S. Hook #4, DECOY Worm 6 Super Fine #2, DECOY Worm 123 DS Hook Masubari #6

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější gumová nástraha značky KEITECH. Vznikla kombinací těla smáčku Shad Impact s fantastickým účinkem ocásku Swing Impactu. Originální dvoutónový proces vstřikování barev japonské společnosti KEITECH používá různé druhy slaných plastů pro dosažení fantastického vyvážení a chodu nástrahy. Díky tomu je Easy Shiner perfektně vyvážený a má přirozený plovoucí pohyb i při velmi pomalých rychlostech. Nástraha má slanou příchuť a silné olihňové aroma. KEITECH Easy Shiner lze používat mnoha způsoby - na jigové hlavičce, na háčku bez zátěže, na Dropshot montáži, Texas Rig, Carolina Rig nebo Split Shot Rig. Vyrobeno v Japonsku!

Gumové nástrahy KEITECH Easy Shiner jsou dostupné v různých velikostech od 5 do 20 cm, takže se skvěle hodí pro lov téměř všech druhů dravců.