Keitech FAT Swing Impact 2.8" Green Pumpkin Chartreuse - #401

Keitech FAT Swing Impact 2.8" Green Pumpkin Chartreuse

Katalogové číslo: #401, Kód EAN: 4560262575662, Kód produktu: 4497

Značka: KEITECH, Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: dočasně vyprodáno

Cena: 209,- Kč s DPH


Hlídat dostupnost

Gumová nástraha KEITECH FAT Swing Impact 2.8" (71 mm) je perfektní pro lov většiny českých dravců - chytíte na ní candáty, okouny, štiky, boleny, jelce, pstruhy a občas i sumce. :)

Balení 8 ks, délka nástrahy 2.8" - 71 mm, váha nástrahy 3.4 g

Doporučené jigové hlavičky: Mustad Classic #1
Doporučené háčky: DECOY Worm 25 Kg Hook Wide #2, DECOY Worm 9 Upper Cut #2, DECOY Worm 4 Strong Wire #1, DECOY Worm 30 Makisasu Hook #1

KEITECH FAT Swing Impact nastavuje novou laťku všem swimbaitům. Originální dvoutónový proces vstřikování barev japonské společnosti KEITECH používá různé druhy slaných plastů pro dosažení fantastického vyvážení a chodu nástrahy. Nejpůsobivější vlastností těchto skvělých nástrah je schopnost udržet si perfektní plovoucí pohyb za jakékoliv rychlosti navíjení a zároveň se nikdy nepřetočit. Vroubkované, postupně zúžující se tělo nástrahy FAT Swing Impact vydává přirozené vibrace. Tyto vibrace jsou velmi intenzivní a často dokáží vyprovokovat k útoku i jinak nečinné dravce. Nástraha má slanou příchuť a silné olihňové aroma. Vyrobeno v Japonsku!

Gumové nástrahy KEITECH FAT Swing Impact jsou dostupné v různých velikostech od 7 do 20 cm, takže se skvěle hodí pro lov téměř všech druhů dravců.